SLUCHÁTKA  Existují 60 produkty.

SLUCHÁTKA

Sluchátka jsou skvělým pomocníkem nejen při přehrávání hudby. V nabídce najdete široký sortiment sluchátek mnoha typů - sportovní, k televizi, na sport, bezdrátové a řadu dalších. Rovněž nechybí modely odolné teplu či vodě.  Všechna sluchátka vám doručíme rovnou od výrobce.

Podkategorie

K POČÍTAČI

Sluchátka k počítači skvěle poslouží při hraní her. Kvalitní sluchátka skvěle přenáší zvuk, izolují jej od okolního šumu a ruchů. Součástí bývá vestavěný mikrofon pro komunikaci s dalšími hráči. Sluchátka k počítači vybírejte nejen dle ceny. Netušíte, jaká sluchátka zvolit? Kontaktujte nás, poradíme vám.

K TELEVIZI

Sluchátka k televizi lze snadno zapojit na chytrou televizi. Můžete tak nejen poslouchat oblíbenou hudbu, ale například komunikovat s kamarády přes internet. Vybírat si u nás můžete z různých typů sluchátek, například bezdrátová.

HERNÍ

Herní sluchátka jsou nezbytným pomocníkem příležitostného i profesionálního hráče. U nás nabízíme herní sluchátka přímo od výrobců, doručíme vám je až domů. Vyberte si sluchátka podle typu, funkcí i ceny.

BEZDRÁTOVÉ

Bezdrátové sluchátka mohou být mimořádně kvalitní a přesto levná. Přesvědčte se o tom u nás v e-shopu sami. Vybírejte modely s Bluetooth, FM rádiem, podporou MP3/MP4.

HI-FI

Hi-Fi sluchátka jsou jednou z věcí, které udělají pod stromečkem radost. Vyberte si u nás pořádná Hi-Fi sluchátka k PC, notebooku, tabletu či TV. Hi-Fi vám poskytnou kvalitní zvuk doma i na cestách.

SPORTOVNÍ

Sportovní sluchátka můžete používat při běhu, józe či cvičení. Hodí se i na túry. Nevíte, který model sluchátek bude pro vás nejvhodnější? Potřebujete pořádná sportovní sluchátka, která vám nebudou při běhu padat? Pak si vyberte u nás.

S MIKROFONEM

Sluchátka s mikrofonem vám umožní nejen poslouchat hudbu, ale stisknutím jednoho tlačítka i přijímat hovory. Nečekejte na Ježíška a kupte si u nás pořádné sluchátka s mikrofonem ještě dnes.

DO UŠÍ

Sluchátka do uší jsou malé, lehké. Při správném výběru netlačí a naopak nevypadávají. Rádi vám s výběrem sluchátek do uší pomůžeme. Můžete si vybrat sluchátka do uší na sport, bezdrátové, s Hi-Fi nebo k televizi. U nás najdete ty nejnižší ceny na trhu.

HANDSFREE

Handsfree snadno připojíte k mobilnímu telefonu a můžete si vyřídit důležitý hovor při jízdě automobil i při procházce městem. Nabízíme handsfree bluetooth do auta, které je šikovnou pomůckou především pro časově vytížené a pro všechny, kdo potřebují mít při volání volné ruce. Handsfree se ovládá snadno pomocí tlačítka pro přijmutí a vypnutí hovoru, navíc je doplněno citlivým mikrofonem, který najdete ve většině telefonů. U nás pořídíte  handsfree sety za zvýhodněné ceny.

Zobrazují se 1 - 60 z 60 položek

Nahoru