DOMACÍ SPOTŘEBIČE  Existují 82 produkty.

DOMACÍ SPOTŘEBIČE

Domácí spotřebiče jsou nepostradatelným pomocníkem v našich domácnostech. Vyberte si pomocníky, kteří vám pomohou pečovat o vaši krásu. Nezapomeňte si je přidat do nákupního košíku.

Podkategorie

OSOBNÍ PÉČE

Osobní péče je pro nás důležitá. U nás najdete pro osobní péči ty nejlepší pomocníky. Budete se nejen skvěle cítit, ale také tak budete vypadat. Nakupujte u nás s výraznou slevou.

ÚSTNÍ HYGIENA

Ústní hygiena zahrnuje kartáčky na zuby, kterými dokonale vyčistíte svůj chrup. Moderní kartáčky nabízí pečlivou a šetrnou hygienu, ale i mnoho komfortních funkcí. Čištění zubů je hračka pro děti i dospělé. U nás za výhodné ceny.

ŠICÍ STROJE

Šicí stroje vybíráme pro vás s důrazem na kvalitu. Nabízíme šicí stroje pro krejčovství, módní salony i domácnosti. Vybrat si můžete z několika značek a typů. Moderní šicí stroje zvládnout také obšívání či vyšívání, tvorbu knoflíkových dírek a mnoho dalšího. U nás si můžete pořídit stroj na šití za skvělé ceny.

MALÉ SPOTŘEBIČE

Malé spotřebiče jako jsou ventilátory či vysavače u nás pořídite s dopravou zdarma a za velmi nízké ceny. Zboží si objednejte z pohodlí domova a stejně tak vám bude doručeno až domů. Nabízíme různé druhy domácích spotřebičů, které vám usnadní život.

na stránku
Zobrazují se 1 - 60 z 82 položek

Nahoru