OSOBNÍ PÉČE  Existují 46 produkty.

OSOBNÍ PÉČE

Osobní péče je pro nás důležitá. U nás najdete pro osobní péči ty nejlepší pomocníky. Budete se nejen skvěle cítit, ale také tak budete vypadat. Nakupujte u nás s výraznou slevou.

Podkategorie

ŽEHLIČKY NA VLASY

Žehlička na vlasy pomáhá ke krásným a rovným vlasům. U nás si můžete pořídit ty nejoblíbenější modely žehliček na vlasy.

KULMY

Kulmy na vlasy pro krásné měkké vlny. S kulmou si vykouzlíte elegantní či něžný romantický účes za pár minut. S kulmou budete každý den jiná, některé modely nabízí různé nádstavce pro větší či menší vlnky. Vyberte si model, který je vám nejbližší a ušetřete nákupem on-line.

FÉNY

Fény či vysoušeče vlasů urychlí jejich proschnutí po umytí. Jste tak připraveni vyrazit do víru velkoměsta za pár minut. Kvalitní fény mají velký výkon a proto suší vlasy mnohem rychleji. Vytvořte si pomocí fénu z naší nabídky vždy dokonalý účes.

HOLÍCÍ STROJKY PRO MUŽE

Holící strojky pro muže lze pro úpravu vousů používat denně. Aby bylo holení příjemné a rychlé, je potřeba si vybrat kvalitní holící strojek. Nabízíme hlavicové i planžetové holící strojky. Vyberte si strojek podle typu vousů a dle stavby svého obličeje. Holící strojky mají napájení na síť, akumulátor či baterie.

HOLÍCÍ STROJKY PRO ŽENY

Holící strojky pro ženy slouží k šetrnému odstraňování chloupků. V naší nabídce najdete několik druhů holících strojků. Na své si přijde každá žena. Oceníte skvělý poměr kvality a ceny. Holící strojky pro ženy se přizpůsobí konturám těla a šetrně jej zbaví nežádoucích chloupků.

OSOBNÍ VÁHY

Užitečným i praktickým pomocníkem je inteligentní osobní váha, která je doslova nabitá funkcemi. Moderní váhy už dnes umí mnohem více, než jen ukázat kolik jste přibrali či naopak zhubli. Chytrá osobní váha vám vypracuje osobní analýzu, porovná přírůstek svalů, úbytek tuků či spočítá objem zadržované vody. Moderní design, velký LCD podsvícený displej a snadná obsluha. To je jen krátký výčet důvodů, proč si tuto moderní váhu pořídit pro sebe či jako plnohodnotný dárek.

Zobrazují se 1 - 46 z 46 položek

Nahoru