HODINY A BUDÍKY  Existují 48 produkty.

HODINY A BUDÍKY

Hodiny a budíky do každé domácnosti. Zde zakoupíte meteostanici, dětský budík, budíky klasické i digitální budík. Pro každý interiér zde najdete originální nástěnné hodiny. Díky této nabídce už nikdy nezaspíte a nepřijdete pozdě. Bohatá nabídka vám dává možnost výběru pro každý typ interiéru. Nakoupit tak můžete hodiny do kuchyně, pracovny i obý...

Hodiny a budíky do každé domácnosti. Zde zakoupíte meteostanici, dětský budík, budíky klasické i digitální budík. Pro každý interiér zde najdete originální nástěnné hodiny. Díky této nabídce už nikdy nezaspíte a nepřijdete pozdě. Bohatá nabídka vám dává možnost výběru pro každý typ interiéru. Nakoupit tak můžete hodiny do kuchyně, pracovny i obývacího pokoje. Velkým hitem jsou nalepovací hodiny, které připevníte přímo na zeď bez hřebíčků.

Více

Podkategorie

NÁSTĚNNÉ HODINY

Nástěnné hodiny nesmí chybět v žádném interiéru. Dodají pokoji zajímavý vzhled, případně jej pouze podtrhnou. Vybrat si můžete klasické i moderní nástěnné hodiny. Oblíbeným modelem jsou samolepící hodiny na zeď, které připevníte bez nutnosti vrtání. Stejně snadno je v případě potřeby kdykoliv sundáte a znovu použijete. Nechcete-li stále chodit pozdě, pořiďte si domů či do kanceláře vhodné hodiny.

BUDÍKY

Digitální budík či osvědčenou klasiku v podobě klasického budíku zakoupíte i u nás. Kvalitní budíky jsou vhodné pro všechny, kdo potřebují spolehlivé buzení. Nakoupit u nás můžete i dětské budíky, které se od budíku pro dospělé liší pouze designem v podobě pohádkových či jiných dětských motivů. Spolehlivé budíky u nás koupíte za nízké ceny. Vysoce kvalitní budíky mohou být s rádiem i bez, s digitálním či analogovým displejem. Vyberte si sami, co vám nejvíc vyhovuje.

DĚTSKÉ HODINY

Nástěnné hodiny pro děti mají veselé barvy, jsou oživeny oblíbenými dětskými postavičkami či zvířátky. Pořídit můžete klasické nástěnné hodiny nebo nalepovací variantu. Použít je můžete v dětském pokoji, herně i ve třídě. Děti se naučí správně poznávat čas velice snadno. Hodiny lze použít také jako funkční dekoraci. Nechte děti, ať si vyberou, které hodiny se jim líbí nejvíc. Všechny modely zasíláme s poštovným zdarma.

METEOSTANICE

Meteostanice vám poskytne celou řadu informací o počasí, teplotě vzduchu, teplotě v interiéru nebo o vlhkosti vzduchu. Meteostanice musí obsahovat tlakoměrné čidlo, jen tak slouží správně svému účelu. V případě, že jej nemá, jedná se jen o klasický budík obohacený o další funkce, které však často nefungují tak, jak od nich skutečně očekáváme. Meteostanici můžete využít doma i na cestách. Chcete-li mít jistotu, že jste si vybrali správný model, stačí nás kontaktovat. S výběrem vám rádi pomůžeme.

Zobrazují se 1 - 48 z 48 položek

Nahoru