NOSITELNÁ ELEKTRONIKA  Existují 11 produkty.

NOSITELNÁ ELEKTRONIKA

Nositelná elektronika nebo wearables jsou miniaturní elektronická zařízení. Jedná se o chytré hodinky, brýle, fitness náramky nebo nejrůznější velmi užitečná SOS tlačítka. Elektroniku pomocí jednoduché aplikace spárujete se svým chytrým mobilním telefonem. S pomocí těchto zařízení můžete také volat nebo posílat SMS či si přivolat pomoc a to bez ...

Nositelná elektronika nebo wearables jsou miniaturní elektronická zařízení. Jedná se o chytré hodinky, brýle, fitness náramky nebo nejrůznější velmi užitečná SOS tlačítka. Elektroniku pomocí jednoduché aplikace spárujete se svým chytrým mobilním telefonem. S pomocí těchto zařízení můžete také volat nebo posílat SMS či si přivolat pomoc a to bez nutnosti vytahovat mobil. Aby z těchto zařízení bylo možno telefonovat, vybírejte si modely, které mají slot pro SIM kartu. Tento parametr najdete u produktů uvedený, pokud tuto funkci podporují.

Více

Podkategorie

CHYTRÉ HODINKY

Chytré hodinky jsou hodinky, které spárujete s chytrým telefonem, notebookem či tabletem a můžete plně využívat zabudované funkce. Vybírat si můžete chytré hodinky na sport, voděodolné i casual chytré hodinky, kterými oslníte na pracovním jednání. Vyberte si Unisex, dámské, pánské i dětské modely.

FITNESS NÁRAMKY

Fitness náramky nebo chcete-li chytré náramky, jsou skvělou podporou při sportu. Obvykle mají funkce krokoměru, pulsoměru, barometr, teploměr, monitor pitného režimu, spánku a další užitečné funkce. Chcete-li najet na zdravý životní styl, fitness náramky z naší nabídky vám to usnadní.

Zobrazují se 1 - 11 z 11 položek

Nahoru