Moto Potřeby  Existují 18 produkty.

Moto Potřeby

Moto potřeby jsou bundy, rukavice nebo tašky na motorku. V kvalitní bundě na motorku je motorkář v bezpečí při pádu, chráněn je před chladem, ale i velkým teplem. U nás zakoupíte modely bund pro muže, ženy i děti, také různé rukavice na motorku, praktické tašky do kterých umístíte doklady, peněženku a telefon, nikde vám nepřekáží při jízdě. S kv...

Moto potřeby jsou bundy, rukavice nebo tašky na motorku. V kvalitní bundě na motorku je motorkář v bezpečí při pádu, chráněn je před chladem, ale i velkým teplem. U nás zakoupíte modely bund pro muže, ženy i děti, také různé rukavice na motorku, praktické tašky do kterých umístíte doklady, peněženku a telefon, nikde vám nepřekáží při jízdě. S kvalitními produkty se vaše jízda změní na bezstarostnou a pohodlnou.

Více

Podkategorie

BUNDY NA MOTORKU

Správná a skutečně funkční bunda na motorku je funkční, nepromokavá, ochrání vás při pádu před odřeninami. Musí být prodyšná, dobře odvádět pot. Vybrat si můžete koženou nebo textilní bundu. Každý materiál má své výhody i nevýhody. Kožená bunda na motorku je vhodná pro muže i pro ženy, především na kratší jízdy. Všechny bundy jsou opatřeny reflexními páskami, které zvýší vaši viditelnost za šera a v nepříznivém počasí. Bundy na motorku můžete zakoupit také ve variantě pro děti.

RUKAVICE NA MOTORKU

Rukavice na motorku na zimu i na léto najdete v naší nabídce za skvělé ceny. Především zimní rukavice na motorku jsou nedílnou součástí vybavení každého motocyklisty. Při jízdě na motorce není nejtepleji a vaše ruce to odnesou nejvíce. Pořiďte si proto kvalitní rukavice, které vám umožní řídit, přitom jsou vaše ruce v teple. Vybírat si můžete modely pro muže i pro ženy, také nabízíme sortiment zboží pro malé motorkáře. Kvalitní rukavice ocení víkendoví jezdci i profesionálové z oboru.

TAŠKY NA MOTORKU

Tašky na motorku pojmou klíče, doklady, mobilní telefon a další nezbytnosti. Při cestě na motorce máte vše potřebné po ruce, zároveň vám nic nepřekáží. Tašku na motorku využijete při krátkých i delších cestách. Jednoduše ji připnete k rámu motorky, nehrozí její spadnutí ani při vyšší rychlosti. Nabízíme tašky na motorku v různých barevných variantách a rozměrech. Vámi vybrané zboží vám doručíme až domů.

Zobrazují se 1 - 18 z 18 položek

Nahoru