ŠKOLA  Existují 73 produkty.

ŠKOLA

Školní batohy a aktovky, pouzdra, výtvarné potřeby. Toto a mnoho dalšího zboží zakoupíte u nás bez poštovného a za velmi nízké ceny. Za nákupy už nemusíte nikam dojíždět, vše nakoupíte z jednoho místa, s doručením až do domu. S výběrem batohů a aktovek vám rádi pomůžeme. Je potřeba klást důraz na správné rozměry, velikost batohu i kvalitní prove...

Školní batohy a aktovky, pouzdra, výtvarné potřeby. Toto a mnoho dalšího zboží zakoupíte u nás bez poštovného a za velmi nízké ceny. Za nákupy už nemusíte nikam dojíždět, vše nakoupíte z jednoho místa, s doručením až do domu. S výběrem batohů a aktovek vám rádi pomůžeme. Je potřeba klást důraz na správné rozměry, velikost batohu i kvalitní provedení. Vybírejte takové tašky, které mají co nejnižší hmotnost. Školní aktovka je skvělým dárkem pro každého prvňáčka. Vybrat si můžete z variant pro holky i pro kluky, oblíbené postavičky či unisex varianty.

Více

Podkategorie

ŠKOLNÍ BATOHY A AKTOVKY

Školní batohy a aktovky je kategorie, kde najdete kvalitní vybavení do školy. Pořídit zde můžete vysoce kvalitní a ergonomicky tvarované batohy i aktovky, které se zaslouží o to, že má vaše dítě stále zdravou páteř. Vybrat můžete z mnoha modelů batohů a tašek podle věku i pohlaví dítěte. V nabídce najdete ty nejkvalitnější produkty. V nabídce najdete také příslušenství v podobě školního penálu, výtvarných potřeb a mnoho dalšího zboží, které využije vaše dítě doma i ve škole.

PENÁLY

Třípatrový penál s výbavou i bez, klasické penály a pouzdra. To je jen krátký výčet sortimentu v této kategorii. Kvalitně vybavený školní penál vám ulehčí práci při vybavování pouzder žákům bez rozdílu věku. Vybrat si můžete z celé řady modelů pouzder a penálů pro holky, kluky i pro studenty. Kvalitní materiály zajistí dlouhou životnost jednotlivým produktům. Pouzdro můžete sladit se školní aktovkou nebo školním batohem, které rovněž najdete v naší nabídce.

PSACÍ POTŘEBY

Psací potřeby využijete doma, ve škole či v kanceláři. V nabídce najdete pera, tužky, různé barevné propisky. Vybrat si můžete ze skutečně pestré nabídky. U nás si vyberete také výtvarné potřeby, aktovky či školní batohy. Vše vám doručíme až domů. U nás nakoupíte s dopravou zdarma.

VÝTVARNÁ VÝCHOVA

Udělejte dětem zásoby pomůcek na výtvarnou výchovu. Nakoupit u nás můžete různé barvy, štětce, pastelky, pastely, křídy, plastelínu, gelové propisky, tužky, gumy, strouhátka a mnoho dalšího zboží. Vše nakoupíte za velmi nízké ceny. Nabízíme také plně vybavená pouzdra. Vaše dítko tak má vše, co potřebuje do školy, pěkně po ruce.

na stránku
Zobrazují se 1 - 60 z 73 položek

Nahoru