Doprava

Platební možnosti

Kolik stojí poštovné?Platba kartou
Jak dlouho trvá expedice a doručení zásilky?Platba24
Odkud se moje objednávka odesílá?MojePlatba
eKonto
mPeníze
MONETA
ČSOB
Fio banka
Equa banka
Sberbank
Ostatní banky
SuperCash

Kolik stojí poštovné?

Poštovné je u všech produktů zcela zdarma.

Jak dlouho trvá expedice a doručení zásilky?

Objednávky jsou obvykle odesílány během 1-2 dnů. Doručení zásilky se pohybuje v rozmezí dvou až pět týdnů. Délka expedice a doručení závisí na jednotlivých obchodech a destinacích.

Odkud se moje objednávka odesílá?

vsechnozciny.cz spojuje zákazníky s obchodníky z celého světa. Vaše objednávka se odesílá z různých míst v závislosti na sídle obchodníka.

Platební možnosti

plaba kartou

Plaba kartou

Je bezpečný způsob jak platit kartou na internetu. Platit můžete bez obav kartami Visa a MasterCard. Musíte mít povoleny platby přes internet.

platba24

Platba24

Máme dobrou zprávu pro klienty České spořitelny. Placení nákupů nikdy nebylo pohodlnější. Po zadání objednávky jste přesměrování na stránky bankovnictví. Platba je rychlá a bezpečná.

MojePlatba

MojePlatba

Umožní vám snadný nákup a platbu zboží přes internet. Moje platba je efektivní platební nástroj.

ekonto

eKonto

Zákazníci Raiffeisen banky nepříjdou zkrátka. Jsou jim umožněny platby za zboží online. Stačí si vybrat způsob platby a mít účet v této bance. Bezpečnost zákazníka je zaručena.

mPenize

mPeníze

Je jednoduchý, rychlý a bezpečný způsob převodu peněz. I u nás můžete tímto způsobem snadno a rychle uhradit svůj nákup.

moneta

MONETA

Máte-li účet v bance Moneta, můžete u nás snadno a rychle zaplatit. Díky elektronickému převodu peněz je okamžitě objednávka uhrazena.

CSOB

ČSOB

Klienti ČSOB u nás mohou platit velmi jednoduše pomocí díky elektronickému převodu peněz je vaše objednávka ihned uhrazena. Po odeslání objednávky jste přesměrování na platební bránu ČSOB, kde můžete okamžitě provést platbu.

FIO

Fio banka

Pro zákazníky Fio banky je určena tato platební brána. Stačí mít založený účet v bance. Veškeré platby jsou bez poplatků. Vaše objednávka je vyřízena okamžitě a bezpečně.

equa

Equa banka

Klienti Equa banky mohou snadno a rychle zaplatit svou objednávku. Online elektronický převod zajistí, že svou objednávku uhradíte okamžitě.

sberbank

Sberbank

Klienti Sberbank mohou využít tuto platební bránu, která zajistí bezpečný a rychlý převod prostředků.

jiná banka

Ostatní banky

Za objednané zboží můžete zaplatit také mezibankovním převodem. Platební brána zajistí bezpečné a rychlé uhrazení objednávky.

super cash

SuperCash

Vám umožní zaplatit za objednané zboží v hotovosti na terminálech Sazka v obchodech nebo na poště. Po výběru této platby vám je vygenerován čárový kód, který si vytiskněte nebo opište. Poté už stačí na terminále zaplatit. Platba je připsána do 15 minut.


Nahoru